Tüm Kartlara 12 Ay Taksit İmkanı FırsatıAlışverişe Başla

Satış Sonrası Destek

Satış Sonrası Destek

Teknoboz.com Satış sonrası hizmetler kapsamında senin için gerçekleştirdiğimiz bazı uygulamaları anlatmak istiyoruz.

Ürünü Teslim Alırken ve Aldıktan Sonra Dikkat Edilmesi GerekenlerHenüz siparişin kargodayken kargo takibine başlamalısın. Kargodayken olası problemler için kargo şirketi ile görüşebilirsin. Kargon, siparişine bağlı olarak birden fazla paketle gelebileceği gibi farklı tarihlerde de teslim edilebilir.
Kargonu teslim alırken mutlaka dış ambalajında hasar ve Teknoboz.com  yazılı koli bantlarında herhangi bir açılma/yırtılma olup olmadığına dikkat etmelisin. Eğer ambalajda ya da bantta herhangi bir problem gözlemlersen mutlaka tutanak tutturmalısın.

GARANTİ İŞLEMLERİ

Ürünün garanti koşulları sayfamızdaki şartlara uygunsa ve ürününde herhangi bir problem yaşıyorsan, 


Ürünü ister kendin getir ister kargoyla gönder; mutlaka sağlam ve eksiksiz şekilde paketlemeye özen göstermelisin.
Üründe kullanıcı hatası çıkmaması durumunda garanti koşulları çerçevesinde ücretsiz onarımı ve ücretsiz gönderimi yetkili servis aracılığıyla sağlanmaktadır. Kullanıcı hatası çıkması durumunda ise teknik servis tarafından bilgilendirileceksiniz. Montajlı ürünlerde (Hazır sistem vb.) problemli parçayı tespit ederek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Montaj işlemi gerçekleştiren ürünler farklı markalara ve farklı garanti koşullarına tabii olduğundan, arızalı olmasa dahi tüm parçaları tarafımıza göndermemenizi rica ederiz.

İade İşlemleriSatın almış olduğun ürünü 14 gün içerisinde iade koşulları sayfasında belirttiğimiz şekilde iade edebilirsin. İade edeceğin ürünü eksiksiz ve tüm aksesuarları ile birlikte paketlemeli, varsa yanında hediye edilen promosyon ürünü de paketine dahil etmeli ve kargoya vereceğin kutuyu iyi şekilde hazırlamalısın. Ardından iade işlemleri için çağrı merkezimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsin.

Para Biriminizi Seçin
$ Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları